Bliskość z dala od rutyny

Bycie w małżeństwie o wieloletnim stażu czasami wkracza na pewien etap, w którym się zatrzymujemy i wszystko staje się rutynowe. Dotyczy to szczególnie spraw łóżkowych, kiedy to przestajemy o nie całkowicie zabiegać i dbać. Dodatkowo jeżeli doczekaliśmy się potomstwa, to tym bardziej chcemy się ze swoją strefą seksu ukryć najlepiej pod grubą kołdrą bo będą wszystko słyszeć.

Warto na początek przyznać się do tego, że seks jest normalną czynnością. I to właśnie dzięki niemu dzieci przyszły na świat. Również one kiedyś dorosną i będą chciały czerpać wiedzę z zakresu tego typu tematów. Nie zamiatajmy więc wszystkiego pod dywan i pokażmy dzieciom, że rodzice obdarzają się miłością, tzn. widzą, że tata całuje mamę, przytula siedząc na kanapie, czy też trzymają się za ręce na wspólnym spacerze. Te gesty dadzą poczucie bezpieczeństwa dla całej rodziny.

"Jak zorganizować seks?"
Może to być zapowiadający się wolny weekend kiedy to możemy skorzystać z pomocy rodziny i zawieźć dzieci na noc pod ich opiekę. My sami w tym czasie organizujmy dla siebie randki, które wzmocnią naszą więź. Kolacja przy świecach, kino a potem pójście razem do łóżka w nastrojowym blasku świec uzmysłowi nam, że nadal jesteśmy dla siebie ważni.
Dzisiaj erotyka poszła sporo naprzód i żeby dodatkowo udoskonalić sobie takie wolne wieczory możemy sięgnąć po wysokiej klasy akcesoria, które zwiększą nasze doznania a zarazem wniosą powiew świeżości do sypialni. Jednym z nich jest jajko wibrujące:
- o smukłym kształcie,
- w stonowanej kolorystyce,
- posiadające różne poziomy wibracji i pulsacji,
- wykonane z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów.
Pozwoli na nowe doznania podczas gry wstępnej, która może trwać dłużej. Urozmaicenie seksu będzie powodem do szczęścia a także nowej drogi w sferze seksualnej.

Sklep erotyczny online
jest stuprocentowo dyskretny, także nie musimy się obawiać, że ktoś zobaczy co kupujemy. Paczki są pakowane w najzwyczajniejsze kartoniki bez dodatkowych symboli i napisów. Taki zakup będzie dla nas bezpieczny i przyciągnie naszą uwagę na zamówienie kolejnych interesujących produktów, umilających zabawę w łóżku.

Komentarze